DIVISION I

1, Pickerington Central(8-0) beat Hilliard Darby 35-16.

2, West Chester Lakota West (8-0) beat Lakota East 31-14.

3, Lakewood St. Edward (6-2) lost to Medina 35-31.

4, Dublin Coffman (8-0) beat Springboro 45-35.

5, Clayton Northmont (8-0) beat Marysville 48-41.

6, Mentor (7-1) beat Stow-Munroe Falls 31-14.

7, Cincinnati Princeton (6-2) lost to Cincinnatt Elder 36-21.

8, Springfield (7-1) beat Wayne 31-19.

9, Cincinnati St. Xavier (6-2) beat Cincinnati Moeller 45-14.

10. Pickerington North (6-2) lost to New Albany 44-20.

DIVISION II

1, Akron Hoban (6-0) beat Kent Roosevelt 63-0.

2, Toledo Central Catholic (5-0) beat Sylvania Northview 48-0.

3, Avon (7-0) beat Perrysburg 42-20.

4, Massillon Perry (7-0) beat Canal Winchester 42-0.

5, Westerville South (7-0) beat Watkins Memorial 56-28.

6, Massillon Washington (6-1) beat Walnut Ridge 56-0.

7, Cincinnati Winton Woods (7-0) beat Xenia 28-13.

8. Hudson (7-0) beat Bedford 42-0.

9, Piqua (7-0) beat Harrison 42-7.

10, Cincinnati La Salle (5-2) beat Little Miami 42-14.

¤

DIVISION III

1, Chardon (7-0) beat Howland 49-14.

2, Bellbrook (7-0) Chaminade Julienne 58-0.

3, Canfield (7-0) beat Kenston 28-10.

4, Streetsboro (7-0) beat Niles McKinley 41-6.

5, Hamilton Badin (8-0) beat Wapakoneta, forfeit, beat Cincinnati Northwest 26-12.

6, Plain City Jonathan Alder (7-0) beat Zanesville 35-0.

7, Thornville Sheridan (7-0) beat Columbus South 27-0.

8, Columbus St. Francis DeSales (5-1) vs. Wilmington, canc.

9, Trotwood-Madison (4-0) beat Dayton Carroll 28-7.

10, New Philadelphia (6-1) beat Chaney 42-15.

¤

DIVISION IV

1, Clarksville Clinton-Massie (7-0) beat Thurgood Marshall 63-6.

2, St. Clairsville (7-0) beat Highland 47-30.

3, Cincinnati Wyoming (6-0) vs. Taylor, canc..

4, Cincinnati Indian Hill (6-0) vs. Bloom-Carroll, canc.

5, Bellevue (7-0) beat Galion 34-9.

6, Canal Fulton Northwest (7-0) bear Girard 52-29.

7, Bloom-Carroll (6-0) vs. Cincinnati Indian Valley, canc.

8, Waverly (7-0) beat Norwood 62-14.

9, Shelby (7-0) beat Rossford 32-13.

10, Beloit West Branch (7-0) beat East Liverpool 43-13.

¤

DIVISION V

1, Kirtland (8-0) beat Manchester 42-0.

2, Ironton (7-0) beat New Lexington 49-3.

3, Canfield S. Range (7-0) beat Harrison Central 55-14.

4, Findlay Liberty-Benton (7-0) beat Elmwood 33-13.

5, West Lafayette Ridgewood (7-0) beat Oak Hill 49-7.

6, Garrettsville Garfield (7-0) beat Cardinal Mooney 24-21.

7, St. Bernard Roger Bacon (7-0) beat Carlisle 49-6.

8, Wheelersburg (6-1) beat Portsmouth West 47-13.

9, Tontogany Otsego (7-0) beat Pleasant 38-6.

10, Gahanna Columbus Academy (6-1) beat Coshocton 45-21.

¤

DIVISION VI

1, Coldwater (7-0) beat Triad 37-6.

2, Mechanicsburg (7-0) beat Deer Park 34-0.

3, Beverly Fort Frye (7-0) beat Belpre 54-0.

4, New Middletown Springfield (7-0) beat Western Reserve 35-7.

5, Archbold (7-0) beat Gibsonburg 42-0.

6, Wickliffe (7-0) beat Smithville 41-0.

7, North Robinson Colonel Crawford (7-0) beat Seneca East 44-6.

8, Frankfort Adena (7-0) beat Parkway 37-0.

9, Centerburg (6-1) lost to Loudonville 42-41.

10, Creston Norwayne (7-0) beat Mineral Ridge 55-14.

DIVISION VII

1, Maria Stein Marion Local (7-0) beat Cedarville 56-0.

2, New Madison Tri-Village (7-0) beat Cincinnati College 50-30.

3, Glouster Trimble (7-0) beat Monroe Central 47-26.

4, Lima Central Catholic (5-1) vs. St. John's, canc.

5, Malvern (7-0) beat South Central 35-26.

6. Ft. Loramie (6-1) beat Troy Christian 49-6.

(tie) Lima Perry (6-0) vs. Edgerton, canc.

8, Warren John F. Kennedy (5-2) beat Lowellville 65-33.

9, Norwalk St. Paul (6-1) beat Southern 48-14.

10, Leetonia (6-1) beat Buckeye Central 32-16.

0
0
0
0
0